אתה נמצא כאן: הבית » תעשייה » תעשייה ירוקה – שימוש בגז כאלטרנטיבה ירוקה בתעשייה

תעשייה ירוקה – שימוש בגז כאלטרנטיבה ירוקה בתעשייה

תעשייה ירוקה – שימוש בגז כאלטרנטיבה ירוקה בתעשייה

הגז הטבעי תופס היום לא מעט מקום בכותרות ולמעשה מדובר במהפכה של ממש שחדרה אלינו לאט אבל בטוח. כיום אנחנו מוצאים את הגז הטבעי כאשר הוא משמש אותנו בענפי התעשייה השונים לצורך מטרות שונות וחוסך עבורנו את העלויות הגבוהות של מוצרי החשמל השונים. אך אם דברנו על חיסכון בכסף, הרי שזהו חיסכון ממש שולי ביחס לחיסכון שיש לנו כאן בזיהום סביבתי.

מבערי גז לתעשייה – אלטרנטיבה צרכנית הכי נבונה, הכי בריאה וגם הכי חסכונית מכל הבחינות.

מי מאתנו אינו שואף לשפר את איכות החיים שלו ושל הסביבה שלו? מי אינו חפץ לחסוך בעלויות גם כאשר מדובר במקום עבודה או עסק גדולים ומסועפים? נדמה כי כולנו היינו רוצים לחסוך בעלויות ולתרום לאיכות הסביבה. האם יש קשר בין שני השאיפות הללו? מסתבר שכן! כאשר מדובר בנושא של שימוש בגז, אנחנו למעשה נהנים מיתרונות בשני התחומים הללו. הן בשמירה על איכות הסביבה והן חיסכון במשאבים כלכליים.

שתי ציפורים במכה אחת!

כאשר אנחנו מדברים על ענפי התעשייה השונים, הרי ידוע לכולנו כי הארגונים הירוקים מוצאים בהם את אחד האשמים העיקריים בזיהום הסביבה. העשן הרב והאוויר המזוהם העולה בכל אותם האזורים אחראיים במידה רבה על התחלואה ועל האוויר המזוהם אותו אנחנו נושמים. כאשר השימוש הוא בגז, הרי שמדובר בהחלט באלטרנטיבה ירוקה אשר תהפוך את האוויר שלנו לנקי ובריא הרבה יותר.

חימום טבעי

גם חימום הבית כמו גם כל מקום אחר, כאשר הוא נעשה על ידי הגז הטבעי, התוצאה תהיה איכות לצד חיסכון. מדובר בהחלט ביתרונות משמעותיים מאוד אשר מחלחל אט אט לתודעת הציבור הישראלי.

כי הישראלי החשדן, מכיר את החשמל, מכיר ואוהב את כל מה שעליו הוא גדל וידע מאז היותו… אורך לו זמן רב עד שהוא עושה את הסוויץ' בראש ומוכן להתנסות במשהו חדש.

אך הבשורה הטובה היא, שזה כבר ממש כאן!

העולם שלנו מתחיל להפנים כי אכן, הגז הטבעי הוא הרבה יותר טוב עבורנו מכמה וכמה בחינות כפי שפרטנו לעיל.

ואכן, השינוי מסתמן באופק.

עוד פרטים תוכלו למצוא בכתובת https://www.energetica.co.il/

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 880

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה