איך התקנת תאורה ברצפה יכולה לשדרג לכם את הגינה

תאורה ברצפה לגינה

בחירת תאורה לבית היא עניין חשוב שיש להקדיש לו את מלוא תשומת הלב ולהשקיע בו, כמובן שבמגבלות התקציב והאילוצים הכלכליים שלנו. תאורה לקויה עלולה לגרום לאסונות כמו נפלה בבית או התנגשות בחפצים, וכמו כן לאימוץ העיניים, פגיעה בראייה ותחושת עייפות. תאורה הכרחית בכל החדרים, כולל במחסן, ולכן כל בחירה תהיה לפי המיקום המבוקש. כדאי לגוון ולהתאים לכל חדר וחלל תאורה אשר תשרת את צרכינו ותתרום לעיצוב הבית. הבית מחולק באופן בסיסי לחדרי שינה, סלון, מטבח ולעתים גם מרפסות ומסדרונות, ולכל אחד מאלה יש לבחור תאורה. אותם דברים נכונים גם כאשר הדירה מיועדת להשכרה, מאחר שתאורה מעוצבת תעלה את הביקוש, בעוד שתאורה לקויה תוביל לדחייה מצד שוכרים פוטנציאליים. גופי תאורה מתאימים לחדרי הבית וגם לחללים חיצוניים כמו גינה. גינה זקוקה לתאורה בין אם מדובר בדירת גן או בגינה שמקיפה את הבית.

בגינה אפשר לגדל צמחים ועצים וגם לארח ולשחק עם הכלב או החתול. גינה מעניקה אפשרויות רבות לבילוי אינטימי או חברתי ולכן תאורה אפקטיבית לגינה תשפר מאוד את החוויה בה גם בשעות המאוחרות. התקנת תאורה ברצפה יכולה לשדרג לכם את הגינה ולעשות רושם טוב על האורחים והמבקרים. גופי תאורה רבים מתאימים לגינה ובהם עמודים, פרוז'קטורים וגם תאורה תלויה.

הדרישה הבסיסית מתאורת הגינה היא חסינות ממים. מים משמשים להשקייה ואסור שהם יפגעו בגופי התאורה. כמו כן אפשר לבחור גופי תאורה בעיצוב אישי לפי הסגנון המועדף עלינו ובהתאמה לגודל הגינה ולצורתה. אחת האפשרויות היא התקנת תאורה ברצפת הגינה. גופי תאורה מסוג זה אפשר למצוא במגוון עיצובים ולשבץ אותם בגינה. הם חוסכים מקום, שאפשר לנצל לצרכים אחרים כמו גידול צמחים, הצבת שולחנות אוכל או כורסאות וספות וניצול המשטח למשחקי חברה. גופי תאורה כאלה מותקנים ברצפה ומאירים את הגינה. אלמנט חשוב נוסף הוא עמידות בפני זעזועים מאחר שאורחים בגינה ובמיוחד ילדים – רגילים לקפוץ על הרצפה מפעם לפעם. לפני הבחירה יש לקחת בחשבון גם את עוצמת האור הרצויה.

דוגמאות תוכלו למצוא באתר של הום לד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה