אתה נמצא כאן: הבית » כללי » בעל מקצוע: האם שווה לקנות נייד חדש כל שנה?

בעל מקצוע: האם שווה לקנות נייד חדש כל שנה?

בעל מקצוע: האם שווה לקנות נייד חדש כל שנה?

אחד מהדברים החשובים ביותר שיש לנו בעולם, ובמיוחד בעולם המודרני, זו התקשורת שלנו אחד עם השני. זה נכון גם לגבי העולם הפרטי והאישי שלנו וגם לגבי העסקים שאנחנו מנהלים, כי למעשה בלי תקשורת מספיק טובה ומהירה אנחנו עלולים לאבד קשר עם חברים ולאבד לא מעט לקוחות פוטנציאלים. זו הסיבה לכך שהרב האנשים רוצים להישאר תמיד כמה שיותר מעודכנים ולקנות מכשירים חדשים, וזה בכלל לא משנה אם מדובר על מכשירים כמו iphone 5 או כל מכשיר של חברה אחרת.

ההבדלים בין המכשירים השונים

השאלה האמיתית היא האם צריך לקנות כל מכשיר חדש שיוצא לשוק רק בגלל שהוא חדש ומהיר יותר. אנשים שהיה להם אייפון 4 חשבו לא מעט האם לקנות גם iphone 5 רק בגלל העובדה שהוא יכול לעשות הכול הרבה יותר מהר, ואין תשובה נכונה אחת לשאלה הזאת. כל קניית מכשיר נייד חדש זו הוצאה כלכלית, וזה מאוד תלוי מה אתם עושים עם הנייד. יש אנשים שמשתמשים בנייד בעיקר לצרכים אישיים ופרטיים ולכן זה לא באמת משנה להם אם הוא עובד קצת יותר לאט. לעומת זאת, אנשים שעושים שימוש עסקי בנייד לא יוכלו לסבול את העובדה שהוא מאט את הקצב, ולכן אפשר להבין מדוע הם תמיד קונים את המכשיר הכי חדש שיש.

מידע נוסף על iphone 5

המעבר לחברות מתחרות

עוד דילמה שהרבה פעמים עולה היא האם להמשיך לקנות תמיד מכשירים של אותה חברה, בין אם זה אפל, סמסונג או כל חברה אחרת, או שפעם בכמה זמן כדאי לעבור גם לחברות מתחרות. בסופו של דבר לכל אחד מאיתנו יש העדפה שונה לגבי כל תחום בחיים, וניתן לראות את זה גם בתחום הטכנולוגיה. לכן זה מסביר מדוע רובנו נשארים עם המכשירים של אותה חברה לאורך שנים.

אודות המחבר

דוד אלמקייס עוסק בתחום השיפוצים מגיל צעיר, בעקבות נסיון שרכש מאביו, בעל עסק לשיפוצים עם ותק של מעל 40 שנה. כיום דוד מעביר סדנאות לשיפוצים מסוג "עשה זאת בעצמך".

מספר הערכים : 125

הערות (2)

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה