מלחמים וציוד הלחמה

מלחם

מטרתו של מלחם היא לחבר בין רכיבים אלקטרונים בתוך לוח שעליו מונחים רכיבים אלקטרונים. הדרך שהתהליך מתבצע הוא על ידי התכת החומרים על פי הטמפרטורה הרצויה עד לחיבור הצורה הרצויה של הרכיבים. הלחמה נמוכה שהטמפרטורה מגיעה עד ל450 מעלות מעבר לכך זה כבר הלחמה גבוה.

יש סוגים שונים של מלחמים למגוון מטרות שונות, כמו ממלחם תעשייתי שפועל על ידי מחשב לרוב השימוש בו לפסי יצור המונים של מכשירים טכנולוגים כמו מחשבים,סמארטפונים, טלוויזיות ועוד. אך יש גם ידניים פשוטים לביצוע עבודות אלקטרוניקה קטנות כמו חיבור חוטי חשמל, תקשורת תיקון של שעונים, מחשבים וסמארפונים.

למידע על מלחם Weller >>

המלחם השכיח ביותר הוא הפשוט שכאשר מחברים אותו למתח חשמלי הוא מתחיל לפעול אין שליטה על הטמפרטורה הרצויה. יש מלחם שפועל על פי סוללות אם אפשרות המלחם מוכן לפעולה תוך שלושים שניות. המלחה נמוכה או גבוה, המלחם מוכן לפעולה תוך שלושים שניות.אך יש מלחם משוכלל יותר כיום בשוק שיש כפתור של הדלקה וכיבוי עם אפשרות לשליטה בטמפרטורה אך מחירו גבוה יותר מבין שניהם.

העבודה עם המלחם עצמו צריכה להיות בטיחותית ביותר כדי למנוע כוויות בגלל הטמפרטורה הגבוה שמופקת ממנו לכן כדי ללבוש בגדים ארוכים ושימוש בכפפות מיוחדות או לקנות מלחם עם מכסה בטיחות שנכבה אוטומטית.אוטומטית כן לעבודה בצורה יעילה כדי לקנות מוצרים משלמים כמו ספוג למלחם שמאפשר ניקיון של הראש מסגסוגת בסיום ההלחמה,סט של ראשים לסוגי הלחמה שונים,זכוכית מגדלת שולחנית שדרכה אפשר לראות את העבודה בצורה מדויקת יותר,מתקן לניקוי ראשים עשוי מתכת שמונע החלקה של הראש.

אצלנו באתר יש גוון רחב של מלחמים מכל הסוגים עם מוצרים משלימים במחירים אטרקטיביים והוגנים לקניה חכמה.

 

 

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה