עו"ד תעבורה

עורך דין תעבורה

אם במידה וקיבלתם קנס בשל עבירת תנועה, אם תשלמו את הקנס, הווה אומר שאתם מודים באשמה ומסכימים לעונש שבצדה, אם מבחינת תשלום גובה הקנס או אם בשל מספר הנקודות. במידה ואין לכם אי אילו טענות מהותיות, מומלץ לבחור באופציה של "בקשה להישפט", כך שתוכלו להעלות את הטענות הללו בביהמ"ש. לאחר שתבקשו להישפט, מומלץ כי תשכרו את שירותיו של עו"ד תעבורה על מנת שיוכל  לסייע לכם בייצוג משפטי.  יש לציין כי הסיכויים שלכם בעת ייצוג משפטי הולם, יהיו גבוהים יותר מאשר ללא ייצוג משפטי ויש לקחת זאת בחשבון.

הימנעו מלחפש קיצורי דרך- התייעצו עם עו"ד לענייני תעבורה

אם נתפסתם על עבירות תנועה, לא כדאי כי תחפשו קיצורי דרך אם באמצעות שירותיו של עו"ד תעבורה שזה עתה סיים את ההתמחות שלו ואין לו ניסיון. יש למצוא עו"ד שיהיה בקיא ובעל ניסיון של שנים וכן, הצלחה בתיקים רבים הקשורים למשפטי תעבורה של לקוחותיו. לרוב, אנשים שעומדים להישפט, ימצאו עו"ד שייצג אותם, על סמך המלצות של אחרים, מה שיהיה בטוח יותר עבורם בהצלחת המשפט. ישנם מקים של פסילה מנהלית של רישיון הנהיגה, במצבים אלה, עו"ד לדיני תעבורה שיש להם ניסיון בתחום, יוכלו לבטל פסילה זו, באמצעות היצירתיות וההבנה המעמיקה שלהם בתחום מורכב זה.

קיבלתם עונש כבד ולא מוצדק- מה עליכם לעשות?

אם קיבלתם עונש כבד על עבירת תנועה, כאשר לידיעתכם הוא לא היה מוצדק, כדאי כי תיפנו אל עורך דין תעבורה שבקיא היטב בתחום שנים רבות. ישנן עבירות תעבורה הגובלות בדין הפלילי והכוונה היא אל נהיגה בשכרות או נהיגה תחת השפעת סמים. הסקציה על פי החוק, הינה פסילת רישיון נהיגה לתקופה מינימאלית של שנתיים.  גם בשל תאונת דרכים שקרתה וכתוצאה ממנה יש פגיעה באדם, החוק קובע עונש מינימאלי של פסילת רישיון, לתקופה של 3 חודשים. זהו העונש המינימאלי, גם בתאונה שנגרמה בשל אי ציות לרמזור, אפילו אם תאונה זו, הסתיימה בנזק קל לרכוש. יש לציין, כי עונשי המינימום הם לא עונשי המקסימום ובמקרים שונים, בתי המשפט, אף עשויים להטיל פסילות שתהיינה ממושכות יותר.

על מנת לא להיות שאננים ולקוות כי ביהמ"ש יטיל את העונש המינימאלי, היות והכול תלוי בשופט ובהחלטתו, כדאי לשכור עו"ד תעבורה, כך שתהיו רגועים יותר שיש מי  שדן במשא ומתן מול ביהמ"ש ובאמתחתו ידע, ראיות ואסטרטגיה נכונה שתוכל להפחית או אפילו לזכות אתכם במשפט.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה