הדפסת קטלוגים – כי כל בית עסק צריך קטלוג

הדפסת קטלוגים

הקטלוגים הם אחד מכלי השיווק החזקים ביותר של כל בית עסק, הם מחולקים בכנסים, באירועי השקה, נמכרים בחנויות ומצורפים לעיתונים בסופי השבוע. הקטלוג הוא אמצעי מצוין ליצירת תדמית חיובית, הוא מסייע למיתוג העסק ונותן רקע בסיסי על השירותים שהעסק מספק. קטלוג טוב הוא קטלוג שיפתה את הלקוחות לדפדף בו, להתרשם ולרכוש את השירותים שבית העסק מציע. כדי להשיג תוצאות מקסימאליות יש חשיבות רבה להצגה נכונה של התכנים ואיכות הקטלוג מבחינה ויזואלית.

הדפסת קטלוגים בדפוס דיגיטלי – כל היתרונות

בעבר, שיטת ההדפסה שבה השתמשו להדפסת קטלוגים הייתה שיטת האופסט, שיטה שבה משתמשים בגלופות הדפסה בשילוב של ארבעה צבעים בסיסיים היוצרים מגוון גדול של צבעים וגוונים. שיטת האופסט היא שיטת דפוס יקרה, היא מתאימה לכמויות גדולות של עותקים והיא איטית ומסורבלת, יחסית לשיטות הדפסה אחרות. כיום, כאשר קצב החיים עלה ויש צורך בהדפסות מהירות וזולות יותר עברו רוב בתי הדפוס להדפסת קטלוגים בשיטת ההדפסה הדיגיטלית.

להדפסת קטלוגים בדפוס הדיגיטלי יש יתרונות רבים. בעוד שבשיטת האופסט לא משתלם כללית להדפיס פחות מאלף עותקים, בשיטת הדפוס הדיגיטלי אפשר להדפיס כל כמות של עותקים, גם עשרות או מאות בודדות של קטלוגים.

בדפוס דיגיטלי הקובץ להדפסה מגיע היישר מהמחשב אל מכונת הדפוס. כל בעל עסק יכול לבצע שינויים של פריטים מסוימים במחשב שלו תוך כדי שמירה על סגנון העיצוב.

שיטת ההדפסה הדיגיטלית היא מהירה, בתוך מספר שעות אחרי ששלחתם את הקובץ לבית הדפוס תוכלו לקבל את הקטלוגים המודפסים.

הדפסת קטלוגים – על עבודת המעצב

מעצב גרפילעבודתו של מעצב גרפי יש השפעה עצומה על הצלחת הקטלוג. המעצב יהפוך כל מסר מילולי למסר חזותי, יעביר את הקונספט של החברה בצורה ברורה ולא מעייפת ויזמין את הקוראים לדפדף בעמודים הפנימיים ולהטמיע את המסרים השיווקים.

קטלוג זה לא ספר קריאה. חשוב, אומנם, להעביר את המידע על החברה או על המוצר, אך לא כדאי להכביר במילים. עיצוב השער של הקטלוג, בחירת התמונות, בחירה של סוג הנייר שעליו מודפס הקטלוג, בחירת הצבעים, חדות הצבעים ובחירת האלמנטים הגרפיים הם אבני היסוד שיקבעו האם הלקוחות ייהנו לדפדף בקטלוג והאם הקטלוג יצליח לתרום למסר שאותו רוצה להעביר החברה.

בבית הדפוס איילון תקבלו את כל השירותים המקצועיים להדפסת קטלוג איכותי ומקצועי שיצליח להעביר את המסרים השיווקים של כל בית עסק. צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

דואר אלקטרוני – info@ayalon-print.co.il

מספר טלפון: 072-3308582

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה